Veteriner Market

Yeni Sanayi Sit. 1335 Sk. 29 Blok No:4
Bandırma - Balıkesir

+ (90) 266 721 20 30
info@veterinermarket.com.tr

Pztesi - Ctesi 8.00 - 19.00
Pazar Kapalı

VİTOMİN-K

KANATLI HAYVANLAR İÇİN ETKİLİ OLİGOLEMENT KOMPLEXİ
TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ: 1, 5 ve 10 Kg plastik kovalarda veya 1, 5, 7.5, 10, 20 ve 25 kg kraft torbalarda satılır.

Sipariş Ver

• Açık Gri toz (125 mikron); (Metal) Organik Mineral. • Mikronize metal (çinko, mangan, demir, bakır, krom) ve aminoasit. • pH 6,5-7,0 • Yoğunluk (dökülme) 1,12 g / cm3 • Mikobiylojik Özellik: E Coli : Negatif , Salmonella : Negatif / 25 gr • Ağır metal (Pb, Cd vb.) ve toksik madde içermez.

 Organizmada ihtiyaç duyulan iz element ihtiyacını karşılar.  Yüksek biyoyararlanıma sahiptir.  Yapısındaki oligoelementler sayesinde Sindirim sisteminde enzimlerin aktivitesini arttırarak üstün biyoyaralanım özelliği ile yemden yararlanmayı arttırır  Yem besin maddeleri dengesizliklerine bağlı şekillenen metabolizma hastalıklarına karşı etkin koruma sağlar. Yetersiz beslemeye bağlı mineral eksikliklerini giderir.  Vücut kemiklerinin düzenli gelişiminin sağlanmasında etkilidir.  İçerdiği mineral aminoasit şelatları üreme ile ilişkili endokrin sistemde aktif rol alır.  Hayvanların yaşama kabiliyetlerini artırır.  Hayvanların bağışıklık sistemini geliştirir ve yumurta veriminde artış sağlar.  Aşılama ve antibiyotik kullanımı sonrasında hayvana destek verir.  Yumurta tavuklarında kalsiyum fosfor metabolizmasını düzenler  Yumurta kabuk kalitesini artırır, iç kalitesini dengeler.  Yumurtada gizli çatlak oluşumu, iç membran yırtılma problemlerini azaltır.  Yumurtanın raf ömrünü uzatır.  Broiler ve Yumurtacı damızlıklarda yumurta kalitesi ve kuluçka randımanının yükseltilmesine yardımcı olur.  Son üründe kalıntı bırakmaz, ağır metal ve toksik madde ihtiva etmez.

Yumurtacılar ve Damızlıklar :
1-2 kg/Ton yem
Etlik Piliç: 1-2 kg/Ton yem
TESCİL TARİH VE NO: 23.05.2012/528-360F
TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ: 1, 5 ve 10 Kg plastik kovalarda veya 1, 5, 7.5, 10, 20 ve 25 kg kraft torbalarda satılır.
Oda sıcaklığında (18-25 0C) muhafaza ediniz. İmal tarihinden itibaren 18 ay raf ömrü mevcuttur.
BU BİR İLAÇ DEĞİL, YEM KATKISIDIR(PREMİKS) . TEDAVİ AMACIYLA KULLANILMAZ

Faaliyetlerimiz

* Süt ve Besi Sığırı Sürü Hekimliği ve Danışmanlığı
* Ticari Firmaların; Probiyotik, Prebiyotik ve Mineral Yem Katkılarının Saha Çalışmalarının; Süt, Besi, Koyun-Keçi ve Kanatlılarda Gerçekleştirilmesi ve Değerlendirilmesi
* Yer Seçimi, Ahır Dizaynı, Hayvan Refahı, Bakım, Beslenme (Yemin Karılması ve Porsiyonlanması), Bakıcı Eğitimi, Tırnak Bakımının Programlanması. Devamı..

Veteriner Market - Ürünlerimizi İncelediniz mi?

Ürünlerimiz